5 Şubat 2020

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Sektörde birşeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her eve hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.Misyonumuz, tüm müşterilere konut ve ticari talepler için en iyi kalitede temizlik hizmeti sunmaktır. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre farklı temizlik sıklıkları sunuyoruz.Deneyimli ev ve ofis temizlik personelimizle işi ilk seferde doğru yapıyoruz. Avrasya Ekip Temizlikteki uzmanlarımız, mülkünüzün tüm yıl boyunca en iyi şekilde görünmesini sağlamak için tasarlanmış ayrıntılı hizmetler sunar.

Beylikdüzü  Ev Temizliği

Beylikdüzü ilçemiz çok hızlı konutlaşma sürecinden geçmiş ve on binlerce konut projesi hayata geçirilmiştir. İnnovia etapları, kale kent, Fi Tower, Dora Park, Asrın gibi 50’e yakın residence projesi tamamen bitmiş ve kullanıma açılmıştır. Bu nedenle beylikdüzü ilçemizde yoğun şekilde ev temizliği talepleri gelmektedir. Avrasya Ekip Temizlik Şirketi olarak bu talepleri karşılamak için özel mobil ekipler oluşturduk. Ev temizlikleri bir çok farklı seçenek ile temizlenmektedir. Eşyalı ev temizliği, Boş ev temizliği, İnşaat sonrası Ev Temizliği, Tadilat sonrası ev temizliği gibi.

Beylikdüzü ev temizliği hizmetinde aynı zamanda genel ev temizliği ve detaylı ev temizliği iki özel uygulamamız vardır. Genel ev temizliği hizmeti; Eşyalı yani yaşadığınız evlerde uygulanmaktadır. Yapılan çalışmalar; Evin camlarının silinmesi, genel toz alınması, banyo ve tuvaletlerin temizliği, mutfak ve dolapların dıştan silinmesi, zeminlerin silinmesi, kapıların genel tozlarının alınması şeklindedir. Detaylı Ev Temizliği; İnce temizlik olarak nitelendirdiğimiz temizlik çalışmasında temizlenecek olan ev içinde el değmemiş herhangi bir nokta kalmayacak şekilde yapılmasıdır. Camların çerçeveleri ile birlikte temizlenmesi, toz alınması, mutfak dolabı iç ve dışının temizlenmesi, ıslak ve kuru zeminlerin silinmesi, kapıların silinmesi şeklindedir.

Temizlikte sistematik çalışmak şarttır. Bu konudaki diğer bir ayrıntı nokta ise ev temizliğini pratik yapabilmektir. Bununla ilgili bir çok pratik nokta mevcuttur. Bir çok ev temizliği firması bu detayları atlamakta ve sizin kolayca yapılacak bir işinizden dolayı zarar etmenize neden olmaktadır. Örnek vermek gerekirse, parkelerimiz sizin evleriniz için maliyeti yüksek birer yalıtım malzemedir. Eğer farklı metotlar uygulamadan su dökerek temizlemek isterseniz bir müddet sonra parkeler şişme yapacaktır.

Bu gibi ev temizliğinde bir çok püf noktası mevcuttur. Bu noktaların atanması sonucunda kendinizi çok rahatsız hissedeceğiniz sonuçlar ortaya çıkacaktır. Temizlik işini ehline vermek ve profesyonel anlamda hizmet alabilmek bu nedenle önemlidir. Belki bir yerden 5-10₺ kar etmek istersiniz ama sonucunda binlerce lira zarar çıkabilmektedir. Bu nedenle bizler bu anlamda sizlere müşteri memnuniyeti ön planda anlayışımız ile yardımcı olmaktan gurur duymaktayız.Profesyonel temizlik ekibimizle, kaliteli temizlik malzemelerimizle sizin belirlediğiniz saatlerde  gelir evinizi baştan aşağıya temizleriz, zamanında teslim ederiz.Evinizdeki camlarınızı çerçevesiyle, pervaz ve mermerleri dahil peluş, çekçek ile temizleriz. Lamba, tablo, raf, kapılar, parkeler, wc ve lavabolarınızı en ince ayrıntısına kadar inceler ve temizleriz.Tüm çalışanlarımız sabit, düzenli ve profesyonel deneyimli olup güleryüzlü hizmet vermektedir. Unutulan, beğenmediğiniz alanları personelimize iletmeniz yeterlidir. Siz memnun oluncaya kadar sizlere hizmet vermeye çalışacaklardır.

Beylikdüzü Boş Ev Temizliği

beylikdüzü-temizlik-firmasıGenel olarak daha önceden herhangi bir ailenin yaşadığı ve sonrasında yeniden bir taşınma öncesinde yapılan temizliği içermektedir. Boş ev temizliği hizmetinde detaylı ev temizliği çalışması yapılmaktadır. Boş ev temizliğinde evin metre karesine bağlı olmak şartı ile en az 2 personel ile hizmet verilmektedir. Evde herhangi bir eşya olmaması nedeni ile gerekli olan temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından getirilmektedir.

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik 

Taşınılacak olan ev veya ofise  daha öncesinde kimsenin kullanmadığı  sıfır projelerin temizlenmesi için yapılacak çalışmanın adına inşaat sonrası temizlik denilmektedir. İnşaat temizliği çalışmasında öncelikle inşaat kalıntıları yani kapa pislikler temizlenmektedir. Sonrasında ise boya, kireç kalıntıları kazıma çalışması yapılarak temizlenmektedir. Özellikle pencere çerçevelerindeki kalıntılar, fayans ve oda köşelerindeki süpürgeliklerin üzerinde yer alan kalıntılar kazınmaktadır. Kazıma işleminde kullanılan doğru yöntemlerle kazıma yapılan alanda herhangi bir çizilme ve yıpranma söz konusu olmamaktadır. Bu işlemlerin son adımı olarak detaylı ev temizliği çalışması ile işlemlerimiz sona ermektedir.

Ev Temizliğinin tüm bölümlerinde Avrasya Ekip Temizlik  olarak memnuniyet garantili hizmetler sunuyoruz. Ve sizlere bu konuda güvence vermekteyiz.

Beylikdüzü Ofis Temizliği 

Beylikdüzü ilçemizde ofis olarak oluşturulan avm, rezidanslar, plazalar ve iş hanlarının çoklu nedeni ile temizlik talepleri de oldukça fazladır. Avrasya Ekip Temizlik Şirketi  olarak ofis temizliği hizmetinde öncelikle boş, tadilat ve inşaat sonrası ofis temizliği çalışmaları yapmaktayız. Bunla birlikte hizmet veren ofislerde ise periyodik ofis temizliği çalışmalarını sürdürmekteyiz. İş ortamlarının temiz ve hijyenik olması verimliliği artırdığı yapılan bir çok bilimsel araştırmada kanıtlanmış durumdadır. Bu nedenle günün büyük bir zaman dilimini geçirdiğiniz ofislerin temizlik açıdan sorunsuz olması çok önemlidir. Avrasya Ekip Temizlik Şirketi  olarak deneyimli personellerimiz ile haftalık periyodik ofis ve büro temizliği hizmeti ile sizler için bu konuyu çözüyoruz. Sözleşmeli sağladığımız hizmet olan ofis temizliği için en uygun fiyat için bizle iletişime geçebilirsiniz.

www.google.com