28 Ocak 2020

Ev Temizliği

ev-temizliği

Ev Temizliği

Avrasya Ekip  Temizlik, ev temizliği konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyar. Evleriniz için günlük veya haftalık olarak temizlik hizmeti sağlayan Avrasya Ekip  Temizlik, İstanbul ili sınırları içerisindeki tüm evlere güvenilir ve tecrübeli personeliyle temizlik hizmeti vermektedir.Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir. Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ancak birçok temizlik firması ve temizlik elemanları dahi, nasıl temizlik yapılması konusunda bilgi sahibi olmayabilirler. Bu noktada Avrasya Ekip Temizlik size bu konuda hizmet ve danışmanlık vermeye hazırdır.

Firmamız; tecrübeli temizlik personelleri ile evlerinizde, temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni gösterir. Kırılabilecek, çizilebilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemesine özenle dikkat edip, sizlere kaliteli, temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Deneyimli personellerimiz ve kullandığımız malzemelerin kalitesi sayesinde her ayrıntı en ince noktasına kadar temizlenmektedir.

Temizlikte sistematik çalışmak şarttır. Bu konudaki diğer bir ayrıntı nokta ise ev temizliğini pratik yapabilmektir. Bununla ilgili bir çok pratik nokta mevcuttur. Bir çok ev temizliği firması bu detayları atlamakta ve sizin kolayca yapılacak bir işinizden dolayı zarar etmenize neden olmaktadır. Örnek vermek gerekirse, parkelerimiz sizin evleriniz için maliyeti yüksek birer yalıtım malzemedir. Eğer farklı metotlar uygulamadan su dökerek temizlemek isterseniz bir müddet sonra parkeler şişme yapacaktır.

Bu gibi ev temizliğinde bir çok püf noktası mevcuttur. Bu noktaların atanması sonucunda kendinizi çok rahatsız hissedeceğiniz sonuçlar ortaya çıkacaktır. Temizlik işini ehline vermek ve profesyonel anlamda hizmet alabilmek bu nedenle önemlidir. Belki bir yerden 5-10₺ kar etmek istersiniz ama sonucunda binlerce lira zarar çıkabilmektedir. Bu nedenle bizler bu anlamda sizlere müşteri memnuniyeti ön planda anlayışımız ile yardımcı olmaktan gurur duymaktayız.Profesyonel temizlik ekibimizle, kaliteli temizlik malzemelerimizle sizin belirlediğiniz saatlerde  gelir evinizi baştan aşağıya temizleriz, zamanında teslim ederiz.Evinizdeki camlarınızı çerçevesiyle, pervaz ve mermerleri dahil peluş, çekçek ile temizleriz. Lamba, tablo, raf, kapılar, parkeler, wc ve lavabolarınızı en ince ayrıntısına kadar inceler ve temizleriz.Tüm çalışanlarımız sabit, düzenli ve profesyonel deneyimli olup güleryüzlü hizmet vermektedir. Unutulan, beğenmediğiniz alanları personelimize iletmeniz yeterlidir. Siz memnun oluncaya kadar sizlere hizmet vermeye çalışacaklardır.