28 Ocak 2020

Hizmetlerimiz

 

Ev Temizliği

Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir. Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ancak birçok temizlik firması ve temizlik elemanları dahi, nasıl temizlik yapılması konusunda bilgi sahibi olmayabilirler. Bu noktada Avrasya Ekip Temizlik size bu konuda hizmet ve danışmanlık vermeye hazırdır.

Ofis Temizliği

İşyeri temizliği hizmetleri ile işyerlerinizin hijyene kavuşması, daha da bakımlı görünmesi konusunda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. İşyerlerinizin genel temizliğinin sağlanması ya da işyerlerinizin inşaat sonrasında oluşan kötü görüntülerden kurtulması için Avrasya Ekip Temizlik hizmetlerinin profesyonel kadrosuna ve en yeni temizlik teknolojilerine güvenebilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, İster küçük bir ev, ister villa, apartman, rezidans vb. bir inşaat yaptınız, inşaat bölümü bitti. Her şey çok güzel. Müşterileriniz, kiracılarınız ya da siz artık o mekana yerleşeceksiniz. İşte en zor kısım bu. İnşaat sonrası temizlik için bir firma gerekli.Biriken molozlar, artıklar, toz, kirlenmiş yüzeyler. Harç, alçı, ve diğer malzemelerin artıkları.Temizlenmesi güç alanlar.Mekana yerleşmek için son noktayı biz koyuyoruz.İnşaat sonrası temizliği profesyonel ekiplerimizle titizlikle yapıyoruz. İnşaatınızın büyüklüğü çok önemli değil, Avrasya Ekip Temizlik, her sorunun üstesinden her gelebilecek, yeterli, donanımlı personele sahiptir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Camların temizlik ,bakım ve onarımında kullanılmak üzere binanın demirbaşında bulunması gereken asansör kullanılarak bu çok katlı camları , firmamızın deneyimli ekipleri tarafından rahatlıkla silinebilmektedir. Dış cephe asansörü bulunmayan binalarda 25 – 30 metreye kadar ulaşabilen yüksek çalışma platformları camlar silinebilmektedir.Her çeşit cam temizliği tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği bölme camların temizliği cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği. Bütün yukarıdaki adı geçen cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz.

Halı Yıkama

Halı yıkama fabrikamız ile İstanbul halı yıkama sektöründe, hem servis araçlarımızla evinizden gelip halılarınızı yıkıyoruz ve geri eve teslim ediyoruz. Hemde yerinde yıkama hizmetimizle daha profesyonel ve büyük yaşam alanları çözümünde yardımcı oluyoruz. Referanslarımız ile her gün daha çok büyüyoruz.Avrasya Ekip Temizlik Şirketi olarak; Ev, Okul, İş Yeri, Camii, Yurt Otel halılarınızı yıkıyoruz. Bizimle temizlikten keyif alacaksınız.

Petek Temizliği

Petek temizliği Zaman içinde petek içlerinde oluşan kir, çamur, kireç vb. maddeler peteklerin tam verimli olarak çalışmasını engeller ve ısı kaybına neden olurlar.Petek temizliği Bu neden ile aylık doğalgaz faturaları oldukça yüksek gelebilir. Belli zamanlarda yapılacak olan petek temizlikleri doğal gaz tüketiminde % 25 tasarruf sağlamaktadır. Petek temizliği sırasında petekler yerinden sökülmez. Petek içindeki kir, çamur, kireç vb. maddeler petek içindeki suyun dolaşımını etkilerler.
Firmamız petek temizliğini yaparken aynı zamanda sistemin bakımını da yapmış olur. Böylece tesisat borularında meydana gelen çatlaklar, bakteri oluşumu gibi sorunları da çözüyor.