28 Ocak 2020

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, İster küçük bir ev, ister villa, apartman, rezidans vb. bir inşaat yaptınız, inşaat bölümü bitti. Her şey çok güzel. Müşterileriniz, kiracılarınız ya da siz artık o mekana yerleşeceksiniz. İşte en zor kısım bu. İnşaat sonrası temizlik için bir firma gerekli.

Biriken molozlar, artıklar, toz, kirlenmiş yüzeyler. Harç, alçı, ve diğer malzemelerin artıkları…

Temizlenmesi güç alanlar.

Mekana yerleşmek için son noktayı biz koyuyoruz.

İnşaat sonrası temizliği  profesyonel ekiplerimizle titizlikle yapıyoruz. İnşaatınızın büyüklüğü çok önemli değil, Avrasya Ekip Temizlik , her sorunun üstesinden her gelebilecek, yeterli, donanımlı personele sahiptir.

İNŞAAT SONRASI OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisiniz yeni kuruldu veya bir tadilat yaptınız. Akademi Kurumsal Temizliği arayın, ofisinizi kısa bir süre içinde uygun fiyatlarla personelinizin yerleşip kullanabileceği bir hale getirelim.

İNŞAAT SONRASI VİLLA TEMİZLİĞİ

Villanızın inşaatı bitti ama her taraf inşaat artıklarıyla dolu, toz kir içinde.  Hiç sorun etmeyin inşaat sonrası temizlik bizim işimiz. Villanız çok kısa bir süre içinde uygun fiyatlarla temizlenip pırıl pırıl teslim edilir. Size eşyalarınızı yerleştirmek kalır. Dilerseniz, haftalık, aylık olarak villanızın temizliğini profesyonel ekiplerimizle sürekli olarak yapabiliriz. Fiyat teklifi almak için lütfen arayınız.

İNŞAAT SONRASI APARTMAN TEMİZLİĞİ

Yeni yapılan apartmanınızı veya tadilat geçirmiş apartmanınızın yeniden kullanılabilir hale gelebilmesi için lütfen arayın. Profesyonel temizlik kadromuz kısa bir süre içinde apartmanınızı tertemiz olarak sizlere teslim edecektir. Lütfen apartman temizliği için fiyat alınız.